Česká sázková kancelář Mostbet CZ je profesionální sázková kancelář, která je připravena pomoci hráčům v jakékoli situaci a také poskytnout štědré bonusy a dvojnásobné vklady pro sportovní sázení a online kasina. Jsou zde vytvořeny profesionální podmínky pro hraní: vysoké kurzy, velký výběr událostí, různé promo akce a bonusy, stejně jako sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výplaty. Potěší také pohodlná mobilní aplikace, pomocí které můžete sledovat sázky online.
Logo INDURA s.r.o.

Zakázková indukční kalírna INDURA s.r.o.

O společnosti

Počátek historie naší firmy lze hledat v zakázkové kalírně TRW DAS Dačice. Po ukončení její činnosti v roce 2008 jsme převzali výrobu dvou náhradních dílů a začali podnikat jako fyzická osoba.

Začátky s elektronkovými generátory řady "GV" nebyly vůbec snadné, ale díky nim jsme získali spoustu neocenitelných zkušeností. Dnes pracujeme výhradně na moderních strojích. Všichni naši zaměstnanci mají dlouholetou praxi v tepelném zpracování v automobilovém průmyslu.

Zabýváme se výhradně technologií indukčního kalení. Úzká specializace a důsledné uplatňování metody KAIZEN (kontinuální zlepšování) nám umožňuje nabízet našim zákazníkům služby na nejvyšší úrovni co se technologie a kvality týče.

Postupně tak získáváme renomé spolehlivého dodavatele pro strojírenské firmy v našem regionu. Indukčně zakalené díly v naší kalírně jsou dodávány přímo na montážní linku nákladních automobilů SCANIA.

Video prezentace

Play button

Novinky

14.8.2014 - Připravili jsme video pro prezentaci naší firmy. Ke shlédnutí na stránce O SPOLEČNOSTI
17.4.2014 - Aktivně jsme se zúčastnili semináře pořádaného Asociací pro tepelné zpracování kovů s přednáškou Využití softwaru RILLFEM v technické praxi. Zájem zákazníků o výpočty magnetického a teplotního pole je nad naše očekávání.
14.5.2013 - z důvodu neustále se zvyšujícího počtu zakázek jsme vybudovali nové skladovací prostory
Zvětšení skladu
3.7.2012 - byl úspěšně proveden zákaznický audit firmou SCANIA - pokračujeme v dodávkách na montážní linku
28.6.2012 - obdrželi jsme certifikát na systém managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2009
10.1.2012 - do obchodního rejstříku byla zapsána firma INDURA s.r.o. - dále pokračujeme jako právnická osoba
18.12.2011 - zakoupili jsme metalografický mikroskop Neophot 32 s možností pořízení digitálních snímků mikrostruktury
15.9.2011 - zprovoznění nového středofrekvenčního zdroje 15kHz/120kW
30.8.2010 - zprovoznění dvou nových vysokofrekvenčních zdrojů 250kHz/50kW